Štampa
Pogodaka: 3021

logo TIO

U OŠ „Ratko Mitrović" u Čačku, uz odličnu organizaciju škole domaćina, održano je okružno takmičenje iz predmeta Tehničko i informatičko obrazovanje. Učenici od 5. - 8. razreda su se takmičili u 8 disciplina.

Na republički rang takmičenja, koji će se održati 13. i 14. maja 2016. godine u Gimnaziji „Svetozar Marković“ u Nišu, se plasiralo 22 učenika.

Тakmičarske discipline:

РАЗРЕД

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

РАЗ.

Основна школа

Место

МЕНТОР

5 РАЗРЕД:

ПРАКТИЧАН РАД ПО ЗАДАТКУ НА САМОМ ТАКМИЧЕЊУ

1

Наталија Марковић

5

ОШ Десанка Максимовић

Горњи Милановац

Владимир Средојевић

2

Тијана Радовановић

5

ОШ Десанка Максимовић“

Горњи Милановац

Владимир Средојевић

3

Давид Новаковић

5

ОШ Милица Павловић“

Чачак

Лела Симеуновић

6 РАЗРЕД:

ПРАКТИЧАН РАД ПО ЗАДАТКУ НА САМОМ ТАКМИЧЕЊУ

1

Мина Месаровић

6

ОШ Милица Павловић“

Чачак

Лела Симеуновић

2

Сара Жижовић

6

ОШ „Краљ Александар I“

Горњи Милановац

Милош Марковић

3

Марко Палибрк

6

ОШ „Филип Филиповић“

Чачак

Зора Милосављевић

7 РАЗРЕД:

ДИЗАЛИЦЕ

1

Андреј Ружић

7

ОШ „Милица Павловић“

Чачак

Лела Симеуновић

2

Страхиња Сајић

7

ОШ „Краљ Александар I“

Горњи Милановац

Петар Радовић

3

8 РАЗРЕД:

УШТЕДА ЕЛ. ЕНЕРГИЈЕ У ДОМАЋИНСТВУ

1

Јована Воштић

8

ОШ „Филип Филиповић“

Чачак

Добрила Ристовић

2

Никола Мартиновић

8

ОШ „Ратко Митровић“

Чачак

Миливоје Танасковић

3

Takmičenje modela:

ДИСЦИПЛИНА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

РАЗ.

Основна школа

Место

МЕНТОР

АУТОМОДЕЛАРСТВО

1

Сања Чакаревић

6

ОШ „Ратко Митровић“

Чачак

Миливоје Танасковић

2

Наталија Николић

6

ОШ „Краљ Александар I“

Горњи Милановац

Весна Даниловић

3

Михаило Максимовић

6

ОШ „Десанка Максимовић“

Горњи Милановац

Владимир Средојевић

БРОДОМОДЕЛАРСТВО

1

Миљан Симовић

6

ОШ „Ратко Митровић“

Чачак

Миливоје Танасковић

2

Петар Јовановић

5

ОШ „Краљ Александар I“

Горњи Милановац

Петар Радовић

3

Немања Даниловић

6

ОШ „Милица Павловић“

Чачак

Дарко Селаковић

ВАЗДУХОПЛОВНО МОДЕЛАРСТВО

1

Илија Радојковић

6

ОШ „Ратко Митровић“

Чачак

Слађана Ђорђевић

2

Љиљана Вујичић

5

ОШ „Краљ Александар I“

Горњи Милановац

Петар Радовић

3

Александар Терзић

8

ОШ „Свети Сава“

Чачак

Д. Париповић

РАКЕТНО МОДЕЛАРСТВО

1

Ива Драмићанин

6

ОШ „Милинко Кушић“

Ивањица

Ивана Перуничић

2

Константин Павловић

8

ОШ „Филип Филиповић“

Чачак

Добрила Ристовић

3

Марија Виријевић

8

ОШ „Десанка Максимовић“

Горњи Милановац

Владимир Средојевић

ДИСЦИПЛИНА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

РАЗ.

Основна школа

Место

МЕНТОР

АУТОМОДЕЛАРСТВО

1

Сања Чакаревић

6

ОШ „Ратко Митровић“

Чачак

Миливоје Танасковић

2

Наталија Николић

6

ОШ „Краљ Александар I“

Горњи Милановац

Весна Даниловић

3

Михаило Максимовић

6

ОШ „Десанка Максимовић“

Горњи Милановац

Владимир Средојевић

БРОДОМОДЕЛАРСТВО

1

Миљан Симовић

6

ОШ „Ратко Митровић“

Чачак

Миливоје Танасковић

2

Петар Јовановић

5

ОШ „Краљ Александар I“

Горњи Милановац

Петар Радовић

3

Немања Даниловић

6

ОШ „Милица Павловић“

Чачак

Дарко Селаковић

ВАЗДУХОПЛОВНО МОДЕЛАРСТВО

1

Илија Радојковић

6

ОШ „Ратко Митровић“

Чачак

Слађана Ђорђевић

2

Љиљана Вујичић

5

ОШ „Краљ Александар I“

Горњи Милановац

Петар Радовић

3

Александар Терзић

8

ОШ „Свети Сава“

Чачак

Д. Париповић

РАКЕТНО МОДЕЛАРСТВО

1

Ива Драмићанин

6

ОШ „Милинко Кушић“

Ивањица

Ивана Перуничић

2

Константин Павловић

8

ОШ „Филип Филиповић“

Чачак

Добрила Ристовић

3

Марија Виријевић

8

ОШ „Десанка Максимовић“

Горњи Милановац

Владимир Средојевић